Doskonały prezent na urodziny!

Pierwszą część akcji „Płyniemy do Aleppo” mamy za sobą: Polacy dali piękny gest solidarności, poświęcając swój czas i siły, żeby przepłynąć dystans dzielący nas od miasta w Syrii, które cierpi z powodu wojny. Bardzo nas cieszy, że ta solidarność przekuwa się na konkretną pamięć o potrzebujących i otwiera nasze serca do podzielenia się z nimi naszymi dobrami.

Kasia całkiem niedawno świętowała swoje urodziny i wpadła na genialny pomysł. Gości, których zaprosiła na organizowane z tej okazji przyjęcie, poprosiła, żeby nie kupowali jej żadnych kwiatów czy prezentów, ale po prostu przynieśli parę złotych na zbiórkę, która będzie przeprowadzona podczas przyjęcia urodzinowego na rzecz Aleppo. Prawda, że proste? Prawda, że piękne? Prawda, że cieszy serce? W ten sposób udało się zebrać ponad 800 złotych, czyli udało się sprzedać 2 kilometry!

Kasi bardzo dziękujemy za jej piękny gest i zachęcamy wszystkich do pójścia za jej przykładem!

Tutaj znajdziecie wszystkie informacje, jak kupić kilometry z przepłyniętego w ramach akcji „Płyniemy do Aleppo” dystansu i wesprzeć w ten sposób ośrodek „Terre Sainte” w Aleppo:

KUP KILOMETRY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *