Pokonany w ramach akcji „Płyniemy do Aleppo” dystans 2410 km sprzedajemy w kilometrach i setkach metrów. Każdy nabywca otrzyma certyfikat potwierdzający jego wkład w budowę basenu w Aleppo, a jego imię znajdzie się na pamiątkowej tablicy odsłoniętej w dniu inauguracji ośrodka w Syrii.

1 KILOMETR wyceniamy na 440 PLN. Zdajemy sobie sprawę, że dla osób prywatnych zakup kilometra jest dużym wydatkiem, ale można dokonywać zakupu wspólnie: przez całą rodzinę, grono przyjaciół, klub sportowy, parafię. Wystarczy przekazać składkę od kilku osób jednej osobie, która dokona zakupu w imieniu wszystkich. Certyfikat wystawimy na nazwisko rodziny, nazwę grupy kupującej czy parafię.

100 METRÓW wyceniamy na 44 PLN. Taka kwota jest do uniesienia na wiele polskich kieszeni, a przekazanie jej do Syrii oznacza olbrzymi wkład w oddawanie dzieciom i młodzieży czasu dzieciństwa i rozwoju, który zabrała im wojna!

Zachęcamy do przekazania na ośrodek „Terre Sainte” w Aleppo dowolnej kwoty, dzięki czemu choć trochę przybliżymy się do zamiany przepłyniętych kilomentrów na środki potrzebne do budowy basenu!

Dziękujemy wszystkim nabywcom przepłyniętych kilometrów! Za Waszą zgodą będziemy informować świat o Waszym wkładzie w budowę basenu w Aleppo na naszej stronie i na profilu na Facebooku.

KUP 1 KM (440 PLN)

Przekaż 300 PLN

Przekaż 200 PLN

Przekaż 100 PLN

Przekaż 50 PLN

KUP 100 M (44 PLN)

Przekaż 30 PLN

Przekaż 20 PLN

Przekaż 10 PLN

Jeśli chcesz po prostu wesprzeć budowę basenu w Aleppo bez kupowania kilometrów i otrzymywania certyfikatu, możesz przekazać jakąkolwiek kwotę na konto Stowarzyszenia „Dom Wschodni”:

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”
ul. Więckowskiego 13, Łódź
mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
Tytuł przelewu: Basen

Bardzo dziękujemy!