Planujesz wyjazd w polskie góry i nie wiesz, gdzie się zatrzymać? Jeżeli przyjeżdżasz w Tatry i zależy ci na wysokim standardzie hotelu, wybierz Cztery Pory Roku Apartamenty Kościelisko Zakopane. Kościelisko to miejscowość położona od Zakopanego około godziny drogi spacerem, a kilkanaście minut, jeśli poruszasz się samochodem. Warto rozważyć wypoczynek w tej okolicy, ponieważ dotrzesz stąd wszędzie bez żadnych problemów, a poza tym odsapniesz od tłumów typowych dla centrum miasta.

Wakacje w Zakopanem

W naszej ofercie znajdziesz doskonałe miejsce do wypoczynku – apartamenty & SPA w Kościelisku przy ulicy Królewskiej 27b. Dostępne pokoje w tym obiekcie są od dwu do siedmioosobowych. Zapewniamy wygodny aneks kuchenny w każdym z apartamentów oraz łazienkę, kominek, aby każdy z gości mógł umilić sobie wieczory spędzane w pokoju, a także balkon lub taras. Na terenie budynku jest również parking, z którego mogą korzystać nasi odwiedzający. Cztery Pory Roku to dobra opcja także dla osób starszych czy niepełnosprawnych, ponieważ oferujemy im wszelkie możliwe udogodnienia. Zapewniamy też rozrywkę dla najmłodszych gości naszych hoteli – duży drewniany plac zabaw oraz ogród to świetne miejsca do zabawy.

Kościelisko jest miejscem, z którego masz dobry dostęp do stoków narciarskich, basenów termalnych czy tras biegowych. Poza tym mieszkanie tutaj pozwoli ci na nieograniczone oglądanie panoramy Tatr. Blisko stąd jest także Wielka Krokiew, park wodny Oravice na Słowacji oraz rynna pod Gubałówką.

Na terenie tych apartamentów mieści się również budynek SPA, z którego do woli korzystać może każdy, kto się u nas zatrzyma. Ta strefa obejmuje część zewnętrzną oraz wewnętrzną. Na zewnątrz znajduje się balia ruska oraz sauna. Wewnątrz mamy do dyspozycji: czteroosobowe jacuzzi, saunę infraret, saunę suchą zapachową oraz tężnię solankową.

Jeśli wybierzesz pobyt w obiekcie 4 Pory Roku, na pewno będziesz go długo i miło wspominał! Zapraszamy.